Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Pasaulio neįgaliųjų čempionatas: finiše dvi šeštos vietos
2019-11-15

Šiandien, lapkričio 15 d., Dubajuje baigėsi pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 8 Lietuvos sportininkai. Prisiminkime jų startų chronologiją.

Ketvirtadienį, lapkričio 7 d., Ramūnas Verbavičius (F55  klasė) rutulio stūmime užėmė devintą vietą (10.14).

Penktadienį septintą vietą ieties metime užėmė Jonas Spudis (F44) – 52.93 m. Dėl teisės varžytis 400 m su vežimėliais finale rungtyniavo Kęstutis Skučas (T52). Jo rezultatas atrankos važiavimuose buvo devintas (1:05.18) ir tarp aštuonių finalininkų jis nepateko.

Šeštadienį, trečią čempionato dieną, Donatas Dundzys (F37) užėmė aštuntą vietą rutulio stūmime (13.42).

Sekmadienį Egidijus Valčiukas (F41) nustūmė rutulį 9.60 m ir užėmė aštuntą vietą, o Andrius Skuja (F46) ieties metime buvo vienuoliktas (45.69). Danas Sodaitis (T46) pagerino asmeninį rekordą 100 m bėgime (11.08/0.8) ir su penktu atrankos bėgimų rezultatu pateko į pusfinalį.

Antradienį Danas Sodaitis (T46) 100 m bėgimo pusfinalyje finišavo ketvirtas (11.29/-1.0) ir į finalą nepateko, užimdamas čempionate vienuoliktą vietą. Vienuoliktas buvo ir Egidijus Valčiukas (F41) ieties metime (27.32). Disko metime rungtyniavusi Ramunė Adomaitienė (F38) užėmė devintą vietą (23.62).

Trečiadienį, lapkričio 13 d., Donatas Dundzys (F37) numetė diską 41.55 m (vienuolikta vieta).

Aukščiausias šiame  čempionate vietas mūsų sportininkai užėmė paskutinę varžybų dieną. Šešti buvo Kęstutis Skučas (T52) 1500 m su vežimėliu (4:01.96) ir Andrius Skuja (F46) rutulio stūmime (14.74).