Lietuvos pavasario kroso čempionatas (Jurbarkas, balandžio 27 d.): patikslinta programa

Remigijus Kančys – 2:13:12 (papildyta)
2017-04-09

Šiandien Hanoverio maratone Remigijus Kančys pagerino asmeninį rekordą (2:13:12) ir užėmė septintą vietą. Per visą Lietuvos maratono istoriją greičiau už jį bėgo tik šalies rekordininkas Česlovas Kundrotas (2:12:35) ir Mindaugas Pukštas (2:12:52). Septintą vietą užėmė ir Dalius Pavliukovičius 10 km bėgime (33:40).
Šių metų Hanoverio maratoną laimėjo Kenijos bėgikas Allanas Kipkoriras Kiprono (2:09:52).
Rezultatai.

Šeštadienį Rezeknėje vyko antrasis iš aštuonių „Skrien Latvija“ bėgimų serijos etapas. Prieš dvi savaites nugalėjęs Liepojos pusmaratonyje Valdas Dopolskas šį kartą buvo antras (1:07:54). Petras Pranckūnas užėmė dešimtą vietą (1:17:27), Antanas Žukauskas – tryliktą (1:18:12), Ramūnas Vilčinskas – penkioliktą ( 1:18:55). Tarp moterų į pirmąjį dešimtuką pateko Jovita Poškutė (1:28:08, trečia vieta) ir Dalia Lukošienė (1:36:07, devinta vieta).