Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Startai užsienyje: JAV, Baltarusija, maratonai (papildyta)
2019-04-29

Londono maratone Andrius Jakševičius užėmė 22 vietą. Jo rezultatas (2:25:01) yra geriausias šiais metais tarp Lietuvos maratonininkų. Robertas Zaicevas Krokuvos maratone buvo 40-as (2:50:28), o Rytis Zajančkauskas Padujos maratone – 50-as (2:58:14).

„Bobcat Invitational“ varžybose San Marcose Miglė Muraškaitė nugalėjo ieties metime (44.99), šuolyje į tolį buvo trylikta (5.20), 100 m barjeriniame bėgime – keturiolikta (15.08), estafetėje 4×400 m su Lamaro universiteto komanda – trečia (4:01.89). Rūta Okulič-Kazarinaitė 400 m barjeriniame bėgime užėmė aštuntą vietą (1:05.41).

„Kip Janvrin Open“ varžybose Indianoloje Agnė Lukoševičiūtė laimėjo kūjo metimą (48.42), disko metime buvo penkta (40.96).

Beatričė Juškevičiūtė, ko gero, pirmoji Lietuvoje, bėgo barjerinio bėgimo estafetėje 4×100 m. Filadelfijoje „Penn Relays“ varžybose Kornelio universiteto barjerininkių komanda užėmė šeštą vietą (59.71).

Marijampolės komanda dalyvavo S.Bartaševičiaus atminimo varžybose „Družba-2019“ Smargonyse (Baltarusija). Mūsų vaikai ir jaunučiai iškovojo po dvi pirmas ir trečias, bei keturias antras vietas. Visi rezultatai:

Mergaitės.100 m. 2.Gabija Zaveckaitė 13.8, 3.Viktorija Afanasenka 14.2, 14.Nerija Brinevičiūtė 15.0, 40.Stela Šiugždinytė 18.2.
200 m. 3.G.Zaveckaitė 29.3, 5.V.Afanasenka 30.1, 21.N.Brinevičiūtė 33.2.

Berniukai. 100 m. 6.Robertas Mykolaitis 14.4.