SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Šiaulių metimų čempionatas vyks balandžio 29 d. (patikslinta programa)

Savaitgalio startai: Latvija, Slovakija, JAV (papildyta)
2022-05-07

XXXII Latvijos universiados lengvosios atletikos varžybose Ogrėje be konkurencijos dalyvavusios Kamilės Gargasaitės laikas 400 m bėgime buvo antras (1:00.47).

Banska Bystrica (Slovakija) šeštadienį priėmė tradicinių sportinio ėjimo varžybų dalyvius, tarp jų ir šešis jaunuosius Lietuvos ėjikus. Mūsiškių rezultatai:

Jaunės. 5 km. 3.Aiva Bilevičiūtė 27:05
Jaunutės. 3 km. 4.Justė Kvedaraitė 16:52, 5.Samanta Knyvaitė 16:59, 8.Meda Aliukonytė 17:18
Mergaitės. 1 km. 2.Gustė Vasiliauskaitė 5:03
Berniukai. 1 km. 1.Emilijus Šaliakas 4:58.

Rezultatai.

„Ward Haylett Invitational“ varžybose Manhattane (Kanzaso valstija) Urtė Bačianskaitė daugiau kaip 4 metrais pagerino asmeninį rekordą ir tapo ieties metimo nugalėtoja (47.20). Šeštadienį ji dar rungtyniavo rutulio stūmime ir užėmė penktą vietą (14.25).

Penktadienį „Arkansas Twilight“ varžybose Fayettevillyje (Arkanzaso valstija) Olivija Vaitaitytė 100 m barjeriniame bėgime buvo penkta (14.55/0.5), o rutulio stūmime – šešta (12.26, asmeninis rekordas).

San Juan Capistrane (Kalifornijos valstija) vyko dvejos WA Kontinentinio turo bronzinės varžybos. Panktadienį rungtyniavo „Sound Track Meet“ dalyviai. Giedrius Valinčius trečiame 1500 m bėgime finišavo šeštas (3:46.35), o tarp visų dalyvių jo laikas buvo 28-as. Šeštadienį  „The Orange County Classic“ varžybose Gabija Galvydytė pagerino asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą 800 m bėgime – 2 min. 03.33 sek. Ji užėmė ketvirtą vietą.

„Ivy League“ čempionate New Havene (Konektikuto valstija) Beatričė Juškevičiūtė septynkovėje po keturių rungčių pirmauja – 3343 taškai (100 m b/b – 13.87/3.8, jei ne toks vėjas, tai būtų asmeninis rekordas ir geriausias Lietuvos sezono rezultatas; aukštis – 1.63; rutulys – 12.85; 200 m – 25.32/1.2, geriausias Lietuvos sezono rezultatas). Pirmą poziciją Beatričė išsaugojo ir antrąją varžybų dieną, jos taškų suma -5594 (tolis – 5.49/1.5; ietis – 44.28; 800 m – 2:21.42).

Šeštadienį Tomas Keršulis pateko į 200 m (atrankoje 20.84/2.7) ir 400 m (atrankoje 47.59) finalinius bėgimus. Sekmadienį abiejuose finaluose jis finišavo antras: 200 m – 21.09/0.6; 400 m – 46.52.

Šiaurės Rytų konferencijos čempionatas vyko Emmitsburge (Merilendo valstija). Dominykas Čepys disko metime buvo dvyliktas (39.05),
o rutulio stūmime aštuntas (14.38). Dominyka Leskauskaitė šuolyje į tolį buvo septyniolikta (4.56/-2.9), trišuolyje – septinta (11.13/-0.1).