Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Savaitgalio startai: Latvija, Lenkija, JAV, Nyderlandai
2016-09-26

„Kokneses kauss“ metimų varžybose Koknesėje dalyvavo Rokiškio komanda, iškovojusi keturias antras ir tris trečias vietas:

Jauniai.
Diskas (1.5 kg). 3.Mažvydas Paurys 41.51.

Jaunės.
Kūjis (3 kg). 2.Greta Šeikutė 44.44.

Berniukai.
Rutulys (3 kg). 2.Jokūbas Kalpokas 10.73.
Kūjis (3 kg). 2.Jokūbas Kalpokas 37.81.

Mergaitės.
Rutulys (2 kg). 2.Airūnė Šutaitė 11.15.
Diskas (0.75 kg). 3.Paulina Stuglytė 24.00.
Kūjis (2 kg). 3.Neda Butkytė 39.00.

Rezultatai.

„Jūrmalos sporto šventės“ metu 9.6 km krose Majori paplūdimyje Vera Djakova užėmė antrą vietą (38:17), o trys Lietuvos vyrai pateko į pirmą dešimtuką: Tomas Jateiko – penktas (33:37), Vytautas Gražys – šeštas (33:51), Petras Pranckūnas – devintas (34:43).

Rezultatai.

38-ame PZU Varšuvos maratone Linas Šalkauskas užėmė septynioliktą vietą (2:39:20).

Rezultatai.

JAV studentai rungtyniauja kroso trasose. „Cowboy Jamboree“ varžybose Stillwateryje Gintarė Zenkevičiūtė buvo 21-a tarp 81 bėgikės. 5 km ji nubėgo per 19 min. 14.4 sek.

Rezultatai.

Nyderlandų estafečių čempionate Amstelveene 4×800 m rungtyje trečią vietą užėmė „Olympus 70“ moterų komanda (9:10.00), kurioje ketvirtame etape bėgo Inga Michejenko.