Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Savaitgalis užsienyje: 3 Lietuvos sezono rezultatai (dar papildyta)
2018-01-28

Šeštadienį Lietuvos lengvaatlečiai rungtyniavo ne tik LLAF taurės varžybose Vilniuje.

„Meeting Elite“ varžybose Val-de-Reuile (Prancūzija) Dovilė Dzindzaletaitė trišuoliu nušoko 13.78 m (13.50-13.70-13.73-13.61-x-13.78), užėmė penktą vietą ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.
Rezultatai.

„Razorback Invitational“ varžybose Fayettevillyje (JAV) Ieva Zarankaitė nustūmė rutulį 14.87 m (5 vieta, geriausias Lietuvos sezono rezultatas). Ten pat Gintarė Zenkevičiūtė užėmė devintą  vietą  1 mylios bėgime (4:56.27).

Portugalijos klubų čempionate Pombale Kristinos Saltanovič laikas 3000 m sportiniame ėjime buvo penktas (13:43.84, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), o Ievos Šukevičiūtės – devintas (15:56.17).

„Valencia Esports“ moterų komanda Valensijoje laimėjo pagrindines žiemos sezono Ispanijos klubų varžybas – Karalienės taurę. Prie šios pergalės ženkliai prisidėjo Diana Zagainova (trišuolis, 2 vieta, 13.26) ir Modesta Justė Morauskaitė (4×400 m, 1 vieta, 3:41.54).
Rezultatai.

Paulius Svarauskas „London Indoor Games“ varžybose laimėjo trišuolį (13.88). Inga Michejenko varžybose Apeldoorne (Nyderlandai) 800 m bėgime užėmė penktą vietą (2:13.38).