Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Šveicarijoje – geriausias sezono rezultatas
2015-07-01

Oltene (Šveicarija) vykusiose „Abendmeeting“ lengvosios atletikos varžybose Lietuvos sprinteris Kostas Skrabulis pasiekė geriausią šalies sezono rezultatą.

200 m rungtyje K.Skrabulis distanciją įveikė per 21,33 sek. bei užėmė antrą vietą. Šis rezultatas – vos 0,1 sek. prastesnis nei sportininko asmeninis rekordas. Nugalėtoju tapo šveicaras Reto Amaru Schenkelis, kurio laikas – 20,94 sek. Trečias finišavo vokietis Tillmanas Hofrichteris (22,26 sek.).

Perpus trumpesnėje distancijoje K.Skrabulis taip pat buvo antras – 10,68 sek. 100 metrų už jį šiemet Lietuvoje greičiau įveikė tik Rytis Sakalauskas (10,59 sek.).

Pirmą vietą Šveicarijoje užėmė R.A.Schenkelis (10,48 sek.), trečią – dar vienas šveicaras Pinas Wanheabas (10,96 sek.).

Šios varžybos K.Skrabuliui buvo kontrolinis startas prieš liepos 3-14 dienomis Pietų Korėjoje vyksiančią Universiadą.