Šiaulių metimų čempionatas vyks balandžio 29 d. (patikslinta programa)

Užsienio stadionuose (dar papildyta)
2018-04-28

Seniausiose JAV (rengiamos nuo 1895 m.) „Penn Relays“ varžybose Filadelfijoje Ieva Zarankaitė užėmė trečią vietą disko metime (53.18) ir penktą vietą rutulio stūmime (15.92).

„Lewis Twilight“ varžybose Romeovillyje Eglė Staišiūnaitė bėgo 1500 m ir užėmė šeštą vietą (5:12.32).

„Metikų dienos“ varžybose Aizkrauklėje šią savaitę rungtyniavo jaunučiai ir vaikai. Rokiškio metikai iškovojo vieną pirmą, tris antras ir keturias trečias vietas. Nugalėtoja jaunučių grupėje tapo Paulina Stuglytė, numetusi diską 33.35 m. Rezultatai.

Šeštadienį prasidėjo šių metų Ispanijos klubų čempionatas. Valensijoje rungtyniavo dvi Lietuvos lengvaatletės, atstovaujančios aukščiausio diviziono „Valencia Esports“ klubui. Modesta Justė Morauskaitė laimėjo 200 m bėgimą. Jos rezultatas (23.93) geresnis už asmeninį rekordą, bet vėjo greitis viršijo leistiną (2.4 m/sek). Ji taip pat padėjo klubo 4×100 m estafetės komandai užimti pirmą vietą (46.74). Diana Zagainova trišuolyje buvo antra (13.60/3.2).

„North Florida Invitational“ varžybose Jacksonvillyje Greta Pileckaitė užėmė septintą vietą kūjo metime – 48.26 m (asmeninis rekordas, devintas rezultatas Lietuvoje per visą laiką). Rutulio stūmime ji užėmė 11 vietą (12.86), disko metime – 13 vietą (37.30).