Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Vilniaus maratonas
2018-09-09

XV „Danske Bank Vilniaus maratono“ ir Lietuvos atviro maratono čempionato pagrindinę distanciją vyrų grupėje laimėjo ukrainietis Bogdanas Semenovičius (2:24:23). Jo tautietis Tarasas Salo užėmė antrą vietą (2:25:14), o baltarusis Dzmitrijus Hryhoryevas – trečią (2:25:30). Pirmasis tarp lietuvių finišavo penktą vietą užėmęs Lukas Gaigalas (2:42:57).

Tarp moterų nugalėjo Bogdano Semenovičiaus žmona Natalija (2:47:56). Antra buvo asmeninį rekordą pagerinusi šiaulietė Lina Kiriliuk (2:50:28), trečia – bėgikė iš Baltarusijos Alena Šumik (2:59:15).

Pusės maratono bėgimus laimėjo Valdas Dopolskas (1:07:32) ir ukrainietė Oksana Raita (1:17:22), 10 km – Justinas Beržanskis (32:05) ir Milda Eimontė (36:21).