Antradienį tarptautinėse „Gloria Cup” varžybose Antalijoje Agnė Šerkšnienė užėmė antrą vietą 200 m bėgime (23.68).
Pradžia / Aktualijos / Srautas / „Gloria Cup”
Antradienį tarptautinėse „Gloria Cup” varžybose Antalijoje Agnė Šerkšnienė užėmė antrą vietą 200 m bėgime (23.68).

Siekdami teikti geriausią patirtį, įrenginio informacijai saugoti ir (arba) pasiekti naudojame tokias technologijas kaip slapukus. Jei sutiksime su šiomis technologijomis, galėsime apdoroti duomenis, tokius kaip naršymo elgsena arba unikalūs ID šioje svetainėje. Nesutikimas arba sutikimo atšaukimas gali neigiamai paveikti tam tikras funkcijas.