XV bėgime „Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai) – Bartninkų J.Basanavičiaus mokykla” vyrų grupėje nugalėjo Tadas Pavolis (Šiauliai), tarp moterų greičiausia buvo jaunių grupės nugalėtoja Kamilė Vaidžiulytė (Šiauliai).
Pradžia / Aktualijos / Srautas / Bėgimas J.Basanavičiui atminti
XV bėgime „Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai) – Bartninkų J.Basanavičiaus mokykla” vyrų grupėje nugalėjo Tadas Pavolis (Šiauliai), tarp moterų greičiausia buvo jaunių grupės nugalėtoja Kamilė Vaidžiulytė (Šiauliai).

Siekdami teikti geriausią patirtį, įrenginio informacijai saugoti ir (arba) pasiekti naudojame tokias technologijas kaip slapukus. Jei sutiksime su šiomis technologijomis, galėsime apdoroti duomenis, tokius kaip naršymo elgsena arba unikalūs ID šioje svetainėje. Nesutikimas arba sutikimo atšaukimas gali neigiamai paveikti tam tikras funkcijas.