Antradienį Šiauliuose vyko tradicinės Šiaulių miesto ir rajono taurės varžybos „Visu greičiu pirmyn”. Šiais metais jos buvo skirtos paminėti Kuršėnų sporto mokyklos 50-mečiui. Rungtyniavo jauniai ir jaunučiai.
Pradžia / Aktualijos / Srautas / „Visu greičiu pirmyn”
Antradienį Šiauliuose vyko tradicinės Šiaulių miesto ir rajono taurės varžybos „Visu greičiu pirmyn”. Šiais metais jos buvo skirtos paminėti Kuršėnų sporto mokyklos 50-mečiui. Rungtyniavo jauniai ir jaunučiai.

Siekdami teikti geriausią patirtį, įrenginio informacijai saugoti ir (arba) pasiekti naudojame tokias technologijas kaip slapukus. Jei sutiksime su šiomis technologijomis, galėsime apdoroti duomenis, tokius kaip naršymo elgsena arba unikalūs ID šioje svetainėje. Nesutikimas arba sutikimo atšaukimas gali neigiamai paveikti tam tikras funkcijas.